• Kolejne dwa zwycięstwa na koncie dziewcząt!

  • KOMPLET ZWYCIĘSTW PO PIERWSZYM DNIU II TURNIEJU NADZIEI OLIMPIJSKICH W KRAŚNIKU

  • MAMY AWANS DO I LIGI !!!

OSTATNIE WYNIKI
Dragon Wojcieszków 2 - 0 MKS II Kraśnik
13 Marzec - 13:00 Raport
Dragon Wojcieszków 3 - 0 Trzebieszów Juniorzy
14 Listopad - 10:00 Raport
Dragon Wojcieszków 3 - 2 ZM ŁMEAT Łuków
19 Kwiecień - 17:00 Raport
Dragon Wojcieszków 3 - 0 Kangur II Okrzeja
17 Kwiecień - 17:00 at MECZ SPARINGOWY Raport
Dragon Wojcieszków 3 - 1 GKS Gołąbki
15 Luty - 17:30 Raport
IMG_4948

X Memoriał pamięci Jana Gmurkowskiego – relacja

Memoriał Pamięci Jana Gmurkowskiego to jedna z najważniejszych i największych imprez tenisa stołowego organizowana w naszym powiecie. 11 marca odbyła się już dziesiąta edycja rozgrywek upamiętniająca naszego lokalnego działacza, społecznika i pasjonata sportu. Zawody toczyły się, aż w 11 kategoriach dzięki czemu każdy chętny uczestnik mógł wziąć udział i zagrać z rówieśnikami.


Więcej...

daskjhgjgadsjgjglsf

Zapraszamy na Memoriał!

W najbliższą sobotę 11 marca odbędzie się X Memoriał Pamięci Jana Gmurkowskiego w tenisie stołowym pod honorowym patronatem Starosty Łukowskiego. Rónocześnie odbędzie się XVII Turniej pracowników Oswiaty. Początek zawodów o godz.10.00, zapisy do godz. 9.30. Głównym organizatorem imprezy jest ULKS Dragon Wojcieszków przy wsparciu programu Lider Animator, Starostwa Powiatowego Łuków oraz LZS.


Więcej...

na fejsa

Wojcieszków na Turnieju Nadziei Olimpijskich!

Nasze siatkarki po raz kolejny wzięły udział w Turnieju Nadziei Olimpijskich organizowanym w ramach Wojewódzkiej Ligi Młodziczek. Zawody obyły się 19-20 lutego na hali widowiskowej Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej.


Więcej...

Galeria zdjęć

  • Radzyń Seniorzy
  • PALPS Seniorzy
  • Kobiety
#Nazwa drużynyMeczePunktySety wygraneSety przegrane
1Dragon Wojcieszków1746488
2Olimpia Komarówka18364123
3Junior Trzebieszów14343815
4Bojanówka17303729
5Gmina Borki17333823
6ZM ŁMEAT Łuków16232931
7Biała18223234
8Dr Gerard1691141
9Młodzik Trzebieszów136934
--
#Nazwa drużynyMeczePunktySety wygraneSety przegrane
1Gmina Łuków717185
2Dragon Wojcieszków717206
3Starostwo Powiatowe512145
4Absolwent Strzyżew610129
5Aves Stoczek Łukowski64814
6Gmina Adamów74518
7Young Eagles3336
8ZM Łuków62417
#Nazwa drużynyMeczePunkty
1Dragon Wojcieszków 28
2I LO Łuków 24
3STS Aves Stoczek Łukowski 26
WSPIERAJĄ NAS