Dragon 3-krotnie na podium!

80347447_2528797310690179_7704355311007563776_n
17 grudnia 2019

14 grudnia odbył się III Mikołajkowy Turniej Mini-Siatkówki, którego organizatorami była Gminna  Biblioteka Publiczna w Wojcieszkowie oraz ULKS Dragon Wojcieszków. Rozgrywki toczyły się w 4 kategoriach wiekowych: klasy 1-3, klasy 4, klasy 5 i klasy 6. W imprezie wzięło udział 10 klubów sportowych – UKS Jagiellończyk Biała Podlaska, UKS 9 Puławy, VEA Volley Pilawa, AVES Stoczek Łukowski, GKS Armaty Stoczek Łukowski, GKS Stara Prawda, SP 4 Łuków, Absolwent Strzyżew, SP Jakusze oraz gospodarze Dragon Wojcieszków.

W rozgrywkach dla klas 1-3 rywalizowało ponad 20 zawodniczek, które losowo rozgrywały spotkania międzyklubowe.

Kategoria klas 4 (rocznik 2009 i młodsze):
Udział wzięło 8 drużyn, które zostały podzielone na 2 grupy.
Grupa A
1. Dragon Wojcieszków
2. UKS Jagiellończyk Biała Podlaska II
3. GKS Stara Prawda
4. GKS Armaty Stoczek Łukowski

Grupa B
1. UKS Jagiellończyk Biała Podlaska
2. Dragon Wojcieszków II
3. GKS Armaty Stoczek Łukowski II
4. VEA Volley Pilawa

Wyniki końcowe:
1. Dragon Wojcieszków ( Julia Latoch, Maja Gil, trener Kamil Zbietka)
2. UKS Jagiellończyk Biała Podlaska (Ola Rosiak, Gosia Rycerska, trener Konrad Rechnio)
3. UKS Jagiellończyk Biała Podlaska II (Hania Janicka, Magda Piotrowska, trener Konrad Rechnio)
4. Dragon Wojcieszków II ( Magdalena Zdunek, Julia Maros, trener Kamil Zbietka)

Kategoria kl. 5 (rocznik 2008 i młodsze):
Udział wzięło 12 zespołów, podzielonych na 4 grupy po 3 drużyny.
Grupa A
1. Dragon Wojcieszków
2. VEA Volley Pilawa
3. SP Jakusze

Grupa B
1. Dragon Wojcieszków II
2. UKS Jagiellończyk Biała Podlaska
3. STS Aves Stoczek Łukowski

Grupa C
1. Dragon Wojcieszków II
2. VEA Volley Pilawa
3. SP Łuków

Grupa D
1. UKS Jagiellończyk Biała Podlaska II
2. SP Łuków II
3. GKS Stara Prawda

Wyniki końcowe:
1. SP 4 Łuków(Julia Wolska, Magda Mazurek, trener Katarzyna Nowicka)
2. GKS Armaty Stoczek Łukowski ( Natalia Figat, Wiktoria Matysek, trener Joanna Czub)
3. Dragon Wojcieszków ( Maja Józwik, Oliwia Paniak, trener Kamil Zbietka)

Kategoria kl. 6 (rocznik 2007 i młodsze):
Udział wzięło 11 zespołów podzielonych na 2 grupy.
Grupa A
1. Dragon Wojcieszków
2. VEA VOLLEY Pilawa II
3. SP 4 Łuków
4. UKS 9 Puławy
5. STS AVES Stoczek Łukowski

Grupa B
1. Dragon Wojcieszków II
2. UKS Jagiellończyk Biała Podlaska
3. VEA Volley Pilawa
4. GKS Stara Prawda
5. Absolwent Strzyżew
6. SP Jakusze

Wyniki końcowe:
1. Dragon Wojcieszków ( Dominika Zdunek, Gabriela Mojzych, Dominika Makuła, Jagoda Dzido, Julia Latoch, trener Kamil Zbietka)
2. Absolwent Strzyżew ( Stelmach Amelia, Milewska Maja, Wielgosz Paulina, Domańska Natalia, Borkowska Paulina, Borkowska Marlena, Golba Maja, Sójka Julia, trener Paweł Mućka)
3. UKS Jagiellończyk Biała Podlaska (Hania Janicka, Ania Papinska, Basia Łuć, Łucja Siłakowicz, Wiktoria Gajowy, Dominika Jaskros, trener Konrad Rechnio)

Wszyscy uczestnicy dostali pamiątkowe medale oraz słodkie upominki. Serdecznie podziękowania dla wszystkich osób, które pomogły w organizacji turnieju.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Galeria zdjęć

  • Seniorzy
#Nazwa drużynyPunkty
1SL Salos Kalina Lublin30
2MKS I Kraśnik27
3TKS Tomasovia I Tomaszów Lub.25
4SKS Szóstka TPS Biała Podlaska24
5UKS Remis Świdnik I23
6MKS II LO/ Tempo Chełm22
7TPS Lublin21
8UKS9/ Dragon Wojcieszków20
9UKS Jagiellończyk Biała Podlaska I19
10UKS Międzyrzecka Trójka Mika18
11TKS II Tomasovia Tomaszów Lub.17
12UKS Jagiellończyk II Biała Podlaska 16
13UKS Atomic Zamość15
14MKS Avia Świdnik II14
15UKS Międzyrzecka Trójka II13
16MKS Kraśnik III12
17TPS II Lublin11
17UKS Jagiellończyk III Biała Podlaska10
18MKS II Kraśnik9