Mamy awans do I ligi !!!

IMG_1249
13 grudnia 2015

W dniach 12 i 13 grudnia w Kraśniku rozegrany został II Turniej Nadziei Olimpijskich Dziewcząt rocznik 2001. Impreza ta okazała się dla nas bardzo szczęśliwa, wygraliśmy wszystkie mecze i wywalczyliśmy awans do I ligi rozgrywek o mistrzostwo województwa młodziczek.W sobotę rozegraliśmy mecze z KS Polesie oraz MKS Opole Lubelskie, oba spotkania zakończyły się wynikami 2:0. Mecze niedzielne były kolejną fazą turnieju. Pierwsze spotkanie tego dnia rozegraliśmy z drużyną MKS Skałka Annopol, pewnie zwyciężając 2:0. Kolejne spotkanie i zdecydowanie najbardziej emocjonujące zagraliśmy z gospodarzem turnieju MKS Kraśnik. Pierwszy set poszedł nam bardzo dobrze mimo początkowego zastoju, odrobiliśmy straty i zdobyliśmy kilkupunktową przewagę. Druga odsłona meczu była bardzo nierówna. Na początku podobnie jak w pierwszym secie Kraśnik zdobył kilkupunktową przewagę, którą szybko zniwelowaliśmy i wyszliśmy na prowadzenie. Gospodarze nie odpuszczali i w końcówce przy stanie 22:23 byli bliżej wygranej, jednak nasze dziewczęta dzielnie walczyły do końca i zwyciężyły 27:25 tym samym czwarte spotkanie zakończyliśmy wynikiem 2:0. Naszym siatkarkom serdecznie dziękujemy i gratulujemy. Życzymy też powodzenia na kolejnym turnieju gdzie zmierzą się z najlepszą ósemką województwa.

W turnieju udział wżięło 15 zespołów z całego województwa:

SKS Szóstka Biała Podlaska I, SKS Szóstka Biała Podlaska II, TKS Tomasovia, MKS Kraśnik, MKS Kraśnik II, UKS Olimp/MKS Opole Lubelskie, Salos Lublin, KS Polesie Kock, MKS Skałka Annopol, UKS9/Dragon, UKS Międzyrzecka Trójka, UKS Jagiellończyk Biała Podlaska, UKS Remis Świdnik, MULKS Technik-Orion Radzyń Podlaski, TPS Lublin